Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dwuosobowy Zakopane Centrum

Pokój dla 2 osób ZakopanePokój dwuosobowy w centrum Zakopanego to nasza oferta dla wszystkich osób, które planują wyjazd do Zakopanego i szukają wygodnych oraz w pełni wyposażonych pokoi w centrum miasta. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone oraz  z widokiem na Tatry, część z nich posiada balkon. Zapewniamy na miejscu szereg dodatkowych udogodnień w tym saunę oraz salę kominkową. Zapraszamy gorąco!

 

Nasz hotel Ceprownia znajdą Państwo w centrum Zakopanego - 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach. W okolicy hotelu znajdą Państwo liczne szlaki górskie, które zaprowadzą każdego do najpiękniejszych miejsc Tatr. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Gwarantujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, suszarka do włosów, ręczniki), TV, WIFI, barek herbaciany oraz lodówka. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. 

 

 

Dodatkowo, z myślą o naszych gościach oferujemy liczne usługi i udogodnienia na miejscu m.in. przestronną jadalnię z wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz garnki aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Do Państwa dyspozycji oddajemy również saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. 

 

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia!
 
 

Zachęcamy do przejrzenia zdjęć naszych pokoi oraz apartamentów. Atrakcyjne ceny oraz lokalizacja to z pewnością interesująca oferta dla każdego.

 

 Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych w centrum Zakopanego!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych w centrum Zakopanego!