Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dwupokojowy Zakopane

Pokój dwupokojowy ZakopaneOferujemy Państwu pokoje dwupokojowe w Zakopanem. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. We wszystkich znajduje się prywatna łazienka. Nasze dwupokojowe pokoje są dostosowane dla 1 do 4 osób. Atrakcyjna lokalizacja będzie z pewnością dla Państwa istotnym atutem! Zapraszamy!


Atrakcyjna lokalizacja jest jednym z głównych istotnych atutów naszego hotelu. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 


Naszym głównym celem jest stworzyć miejsce atrakcyjne oraz komfortowe dla wszystkich naszych gości. Komfort to podstawa udanego pobytu. W każdym z naszych pokoi znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, łącze internetowe. Dodatkowo, część pokoi jest z widokiem na góry oraz posiada balkon.Naszym gościom zapewniamy liczne dodatkowe udogodnienia w tym m.in. swobodny dostęp do dużej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest także zamówienie cateringu. Gwarantujemy również dodatkowe atrakcje na miejscu (wszystko w cenie pobytu!): sauna dla 2 osób, sala kominkowa z TV, bilard, piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.


Zapraszamy serdecznie do Ceprowni i zachęcamy do rezerwacji pokoi dwupokojowych w Zakopanem!Apartamenty - Pokój dwupokojowy Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprownii oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwupokojowych w Zakopanem!