Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 

Pokoje Czteroosobowe w Zakopanem

Pokoje Czteroosobowe w Zakopanem

Pokoje Czteroosobowe w Zakopanem to oferta dla gości, którzy planują wyjazd do Zakopanego i szukają zakwaterowania w przytulnych oraz wyposażonych pokojach z prywatną łazienką. Dogodna lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem! Zapraszamy serdecznie!

 

Proponujemy Państwu wygodne pokoje z widokiem na Tatry oraz w centrum Zakopanego - zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Wszystkie nasze pokoje oraz apartamenty są w pełni wyposażone. Każdy pokój jest z widokiem na Tatry, a część posiada balkon.Wszystkim naszym gościom zapewniamy komfort oraz wygodę. W każdym z naszych pokoi oraz apartamentów znajdą Państwo prywatną łazienkę, TV, lodówkę, WIFI oraz barek herbaciany. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki.

 

Ponadto, jako dodatkowe udogodnienia możemy wymienić do nieograniczonej dyspozycji jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania posiłków. Możliwe jest także zamówienie cateringu z posiłkami. Catering obejmuje zamówienia oosiłków także dla grup.

 

Na miejscu gwarantujemy naszym gościom liczne atrakcje, którymi można wypełnić swój czas wolny, m.in. sauna (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi czteroosobowych w Zakopanem!

 

Pokoje Zakopane 

W pokojach znajduje się: prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni oraz rezerwacji pokoi czteroosobowych w Zakopanem!