Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje dla 3 osób Zakopane

Pokoje dla 3 osób Zakopane

Pokoje dla 3 osób Zakopane to oferta dla wszystkich gości Zakopanego, którzy szukają komfortowych, wyposażonych i z prywatna łazienką pokoi w centrum Zakopanego. Zapewniamy Państwu komfort oraz wygodę w naszym hotelu Ceprownia. Zapraszamy!

 

Znajda nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Pokoje dostosowane są dla grup trzyosobowych, lub więcej. Każdy z pokoi jest w pełni wyposażony oraz dostosowany do potrzeb gości.  W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka, TV, lodówka, WIFI oraz barek herbaciany. W łazienkach znajdą Państwo prysznic oraz ręczniki. Pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pomieszczeń posiada balkon.

 

Na miejscu zapewniamy liczne udogodnienia - wszystko jest w cenie pokoju - w tym m.in. oddajemy do Państwa dyspozycji jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Jadalnia wraz z aneksem znajdują się na parterze budynku. Możliwy jest catering na zamówienie.

 

Ponadto, w naszym hotelu mamy do zaoferowania liczne dodatkowe atrakcje dla naszych gości, w tym: sauna dla 2 osób (50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dla 3 osób w Zakopanem!
 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dla 3 osób w Zakopanem!