Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 Pokoje Krupówki

Pokoje Krupówki

 

Pokoje Krupówki w hotelu Ceprownia to oferta dla każdego gościa Zakopanego. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Zapewniamy szereg dodatkowych usług i udogodnień jak przestronna jadalnia, sauna czy bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja naszego hotelu jest istotna dla każdego gościa Zakopanego, który chce mieć znane i strategiczne miejsca miasta. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym gościom oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Gwarantujemy wszystkim z naszym gościom w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. Wszystkie pomieszczenia są z prywatną łazienką (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów, lodówką, TV, Internetem, barkiem herbacianym. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dodatkowo, gwarantujemy liczne udogodnienia w tym przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie. Na miejscu zapewniamy również szereg dodatkowych usług jak sauna (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), sala kominkowa oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 

Przykładamy szczególną uwagę do jakości usług oraz komfortu jaki oferujemy naszym gościom. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera naszego hotelu Ceprownia dała naszym gościom pełną swobodę oraz komfort - tak aby czuli się jak w domu. Naszym głównym celem jest stworzyć taki hotel, który nasi goście będzie zawsze mile wspominać i chętnie do niego wracać.

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi w pobliżu Krupówek!

 

 

Hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami w pobliżu Krupówek!