Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój Zakopane

Pokoje w Zakopanem blisko Krupówek

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami w Zakopanem blisko Krupówek! Nasz hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek i jeszcze bliżej innych znanych miejsc Zakopanego jak Krzeptówki czy Polana Szymoszkowa. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje z widokiem na Tatry. Zapraszamy gorąco!


Lokalizacja naszego hotelu to jeden z najważniejszych atutów naszej oferty. Hotel Ceprownia znajduje się na Skibówkach, zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz w pobliżu wyciągu na Polanie Szymoszkowej.


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni spełnione. Naszym głównym celem jest oferować pobyt w hotelu, w którym każdy będzie czuć się wyjątkowo przyjemnie, swobodnie oraz komfortowo czyli jak u siebie w domu. W hotelu Ceprownia proponujemy Państwu liczne usługi oraz udogodnienia. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje oraz apartamenty. W każdym z pokoi i apartamentów zapewniamy prywatną łazienkę z suszarką do włosów, ręcznikami; TV; barek herbaciany; lodówkę oraz WIFI. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry, część z pomieszczeń jest z balkonem.


Dodatkowo, z myślą o Państwu, oddajemy do swobodnej dyspozycji przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest jest również catering na zamówienie. Zapewniamy również nieograniczony dostęp do sali kominkowej, sauny dla 2 osób (na podczerwień, 50C), sali z bilardem (tu odpłatnie) oraz piłkarzykami.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami w Zakopanem blisko Krupówek!Hotel Zakopane

Proponujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje. W każdym z nich znajduje się prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część pokoi jest z balkonem.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Ponadto, proponujemy Państwu przestrzenne oraz w pełni wyposażone apartamenty przygotowane grup do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grupdo 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z ofertą pokoi w Zakopanem blisko Krupówek!