Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje w ZakopanemPokoje w Zakopanem

Pokoje w Zakopanem to nasza propozycja dla wszystkich gości Zakopanego, którzy poszukują komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokoi. Zapewniamy Państwu komfort, wygodę oraz liczne dodatkowe udogodnienia i usługi. Wszystko po to aby zagwarantować Państwu niezapomniany i wyjątkowo przyjemny pobyt. Zapraszamy serdecznie!

 

Atrakcyjna lokalizacja będzie w pewnością istotną informacją w podejmowaniu decyzji, w którym hotelu się zatrzymać. Decydując się na nasz hotel będę mieli Państwo zagwarantowane znane miejsca Zakopane w zasięgu ręki. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800m od Krupówek, w pobliżu Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach - 400m, w odległości 1500m znajduje się wyciąg na Polanie Szymoszkowej oraz liczne szlaki turystyczne.

 

Z myślą o wygodzie i komforcie naszych gości gwarantujemy szereg udogodnień i usług na miejscu. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. W każdym z pomieszczeń zapewniamy prywatną łazienkę, TV, Internet, lodówkę, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, a część z pomieszczeń jest z balkonem.

 

Dodatkowo, oferujemy Państwu szereg udogodnień, które oferujemy na miejscu. Wszystko po to aby ułatwić Państwu organizację całego pobytu w Zakopanem. Na miejscu w hotelu oferujemy Państwu swobodny dostęp do przestronnej jadalni z wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest catering na zamówienie. Ponadto, proponujemy Państwu liczne atrakcje, które urozmaicą czas wolny - do Państwa dyspozycji oddajemy saunę (dwuosobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

Zapewniamy przyjazną atmosferę miejsca, niezapomniane wrażenia oraz komfort dzięki wyposażeniu i lokalizacji!

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w Zakopanem!

 

Rezerwuj nasze pokoje w Zakopanem

Poniżej przedstawiamy Państwu listę naszych pokoi w hotelu Ceprownia. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w Zakopanem!