Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Sala konferencyjna w górach Zakopane

Sala konferencyjna w górach Zakopane

 

Sala konferencyjna w górach Zakopane to propozycja dla osób, które poszukują w pełni wyposażonej oraz komfortowej sali konferencyjnej. Zapewniamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną dla grup do 27 osób (szkolenie), lub 50 (sala kinowa). Dodatkowo, oferujemy w pełni wyposażone pokoje i apartamenty na miejscu. 

 

Lokalizacja naszego ośrodka, w którym znajduje się m.in. sala konferencyjna z pewnością będzie dla Państwa istotną informacją - znajdujemy się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów Krzeptówek.  

 

Sala konferencyjna przygotowana jest dla grup 27 osobowych (w formie szkolenia), lub do 50 osób (w formie sali kinowej).

 

Zapewniamy nowoczesny sprzęt szkoleniowy: rzutnik, ekran oraz tablicę.

 

Gwarantujemy również przerwy kawowe w trakcie szkolenia z poczęstunkiem na słodko, z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami

 

 

Cena sali konferencyjnej to 10 do 15 zł od osoby w zależności od liczby gości. 

 

W ramach naszej oferty proponujemy także w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty dla 1 do 6 osób. Zachęcamy do poznania naszej oferty noclegów w Zakopanem. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia w Zakopanem z salą konferencyjną w górach w ofercie!

 

Sala konferencyjna w górach ZakopaneSala konferencyjna w górach Zakopane

Sala konferencyjna w górach ZakopaneSala konferencyjna w górach Zakopane