Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Sala szkoleniowa Zakopane

sala szkoleniowa zakopane

 

Sala szkoleniowa Zakopane to nasza propozycja dla osób, które poszukują w pełni wyposażonej oraz komfortowej sali szkoleniowej w centrum Zakopanego. Proponujemy salę szkoleniową dla grup do 27 osób, lub do 50 osób (w formie sali kinowej). Wszelki sprzęt zapewniamy na miejscu.

 

Lokalizacja hotelu Ceprownia to gwarancja atrakcji w zasięgu ręki!. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

W ramach wyposażenia gwarantujemy: rzutnik, ekran oraz tablicę. Zapewniamy przerwy kawowe z poczęstunkiem na słodko, z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami. 

 

Cena sali szkoleniowej to 10 do 15 zł od osoby w zależności od liczby gości. 

 

Ponadto oferujemy proponujemy komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych noclegów w Zakopanem oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby oraz oczekiwania gości zostały w pełni zagwarantowane. Naszym głównym założeniem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych gości będzie czuć się komfortowo i swobodnie jak w domu. 

 

Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu Ceprownia w Zakopanem z salami szkoleniowymi w ofercie!

 

Sala szkoleniowa ZakopaneSala szkoleniowa Zakopane

Sala szkoleniowa ZakopaneSala szkoleniowa Zakopane