Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Sale szkoleniowe Zakopane

sala szkoleniowa zaokpane

Sale szkoleniowe Zakopane to nasza oferta dla każdego, kto szuka komfortowej oraz w pełni wyposażonej sali szkoleniowej w centrum Zakopanego. Lokalizacja naszego hotelu, dodatkowe oferty oraz atrakcje na miejscu z pewnością będą dla Państwa dużym plusem pobytu właśnie u nas.

 

Oferujemy salę szkoleniową dla grup do 27 osób, lub do 50 osób (w formie sali kinowej). Wszelki sprzęt na miejscu.

 

W ramach wyposażenia zapewniamy: rzutnik, ekran oraz tablicę. W trakcie przerw proponujemy poczęstunek z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami. 

Cena sali szkoleniowej to 10 do 15 zł od osoby w zależności od liczby gości. 

 

Dodatkowo proponujemy naszym gościom komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone: prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), WIFI, TV, barek herbaciany. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi ofertami naszych noclegów w Zakopanem oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni zrealizowane. Naszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo i swobodnie jak w domu. 

Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu Ceprownia w Zakopanem!

 

Sala szkoleniowa ZakopaneSala szkoleniowa Zakopane

Sala szkoleniowa ZakopaneSala szkoleniowa Zakopane