Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Trzyosobowe Noclegi Zakopane

Trzyosobowe noclegi zakopane

 

Trzyosobowe Noclegi Zakopane - zapraszamy serdecznie do naszych pokoi oraz apartamentów w centrum Zakopanego. Idealna lokalizacja hotelu będzie z pewnością dla Państwo istotnym atutem pobytu właśnie u nas. Oferujemy komfortowe, wygodne i w pełni wyposażone pokoje z apartamentami. Zapewniamy liczne dodatkowe udogodnienia jak sala kominkowa, jadalnia z aneksem kuchennym oraz wiele innych. Zapraszamy!

 

Hotel Ceprownia znajduje się w centrum Zakopanego. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Gwarantujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów), WIFI, lodówka, barek herbaciany oraz TV. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, a część z pokoi jest z balkonem.

 

Z myślą o komforcie naszych gości dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dodatkowe i oczekiwane usługi i udogodnienia. Na miejscu do pełnej dyspozycji oddajemy Państwu przestronną jadalnię wraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest również catering na zamówienie. Dodatkowo, na miejscu do dyspozycji bez ograniczeń będą mieli Państwo saunę (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. Jest również bilard - tu odpłatnie.

 

 

 Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z rezerwacją trzyosobowych noclegami w Zakopanem!


 

 

Pokoje Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
 Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z rezerwacją trzyosobowych noclegami w Zakopanem!