Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Wielkanoc Zakopane

Wielkanoc w Zakopanem

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia na Wielkanoc w Zakopanem! Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokojach i apartamentach z prywatną łazienką, widokiem na Tatry. Część z naszych pokoi jest z balkonem. Gwarantujemy Państwu szereg dodatkowych usług oraz udogodnień w tym saunę, salę kominkową czy bilard. Zapraszamy serdecznie!


Idealna lokalizacja naszego hotelu będzie dla Państwo istotnym atutem zakwaterowania u nas. Zatrzymując się u nas będą mieli Państwo w zasięgu ręk m.in. Krupówki (tylko 1800m od hotelu), Krzeptówki (tylko 400m od hotelu), Polana Szymkoszowa z wyciągiem (tylko 1500m od hotelu)


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort, wygodę oraz zaoferować coś więcej niż tylko zakwaterowanie. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy z naszych gości będzie czuć się swobodnie oraz przyjemnie jak u siebie w domu. Zwaracamy szczególną uwagę na samopoczucie naszych gości, Proponujemy Państwu zakwaterowanie w pełni wyposażonych, komfortowych pokojach oraz apartamentach. W każdym z pomieszczeń zapewniamy prywatną łazienkę z suszarką do włosów, ręcznikami; TV; barek herbaciany; lodówkę oraz WIFI. Wszystkie pokoje są z widokiem na góry, część z pomieszczeń jest z balkonem.


Dodatkowo, gwarantujemy wszystkim naszym gościom liczne dodatkowe udogodnienia, których celem jest uprzyjemnić oraz ułatwić organizację całego wyjazdu do Zakopanego. W hotelu oferujemy m.in. swobodny dostęp do przestronnej jadalni z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest jest także catering na zamówienie. Oferujemy również swobodny dostęp do sali kominkowej, sauny dla 2 osób (na podczerwień, 50C), sali z bilardem (odpłatnie) oraz piłkarzykami.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu Ceprownia na Wielkanoc w Zakopanem!Hotel w Zakopanem

Oferujemy w pełni wyposażone pokoje. W każdym znajduje się prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, proponujemy apartamenty przygotowane dla grup 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu Ceprownia na Wielkanoc w Zakopanem!