Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Wynajem sali konferencyjnej w Zakopanem

Wynajem sali konferencyjnej w Zakopanem

 

Wynajem sali konferencyjnej w Zakopanem to nasza propozycja dla osób, poszukujących w pełni wyposażonej sali konferencyjnej w Zakopanem. Gwarantujemy Państwu w pełni wyposażoną salę konferencyjną dla grup do 27 osób (szkolenie), lub 50 (sala kinowa). Dodatkowo, oferujemy w pełni wyposażone pokoje i apartamenty na miejscu.  Zapraszamy!

 

Dogodna lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa ważnym aspektem - znajdą nas Państwo zaledwie 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m Krzeptówek. 

 

Naszym celem jest zapewnić wszystkim naszym gościom komfort oraz swobodę. Chcemy stworzyć hotel w Zakopanem, do którego wszyscy goście powrócą w przyszłości z przyjemnością. Sala konferencyjna jest przygotowana dla grup 27 osobowych (w formie szkolenia), lub do 50 osób (w formie sali kinowej).

 

Gwarantujemy na miejscu sprzęt szkoleniowy tj. rzutnik, ekran oraz tablicę.

 

Proponujemy także przerwy kawowe z poczęstunkiem na słodko, z kawą, herbatą oraz zimnymi napojami

 

Cena sali konferencyjnej to 10 do 15 zł od osoby w zależności od liczby gości. 

 

Oferujemy również w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty dla 1 do 6 osób. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty noclegów w Zakopanem. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

 

 

Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu Ceprownia w Zakopanem z salą konferencyjną do wynajęcia w ofercie!

 

Wynajem sali konferencyjnej ZakopaneWynajem sali konferencyjnej Zakopane

Wynajem sali konferencyjnej ZakopaneWynajem sali konferencyjnej Zakopane