Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Zakopane Centrum

Noclegi Zakopane Centrum

 

Noclegi w centrum Zakopanego to propozycja dla każdego kto szuka w pełni wyposażonych, komfortowych noclegów w centrum miasta. Zapewniamy szereg usług i udogodnień do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy niezapomniany oraz przyjemny pobyt i wypoczynek w naszym hotelu, w którym oferujemy m.in. saunę, bilard, piłkarzyki i salę kominkową. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja naszego hotelu Ceprownia to gwarancja znanych i strategicznych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. Hotel Ceprownia znajduje się w pobliżu Krupówek - zaledwie 1800 metrów, w pobliżu Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach (400 metrów od hotelu) oraz zaledwie 400 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym gościom komfort oraz wygodę. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. We wszystkich pomieszczenia znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, Internet, barek herbaciany. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część pokoi jest z balkonem.

 

Z myślą o komforcie naszych gości staramy w ramach oferty zapewnić szereg udogodnień oraz dodatkowych usług, które umilą oraz ułatwią Państwu cały pobyt. W ramach dodatkowych usług oddajemy do Państwa swobodnej dyspozycji przestronną jadalnię z aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwo naczynia i sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie. Dodatkowo, oferujemy na miejscu saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w centrum Zakopanego!

 

Pokoje Zakopane

Poniżej prezentujemy Państwu w pełni wyposażona pokoje, gdzie w każdym jest prywatna łazienka, barek herbaciany, TV, Internet. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pomieszczeń jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla 1, lub 4 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 

 

 

Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w centrum Zakopanego!