Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 Zakopane Noclegi - Pokój Czteroosobowy

Pokoje Krupówki

 

Zakopane Noclegi - Pokój Czteroosobowy. Oferujemy Państwu listę komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokoi w centrum Zakopanego w pobliżu Krupówek oraz Polany Szymoszkowej. Zapewniamy szereg dodatkowych atrakcji na miejscu jak sauną czy bilard! Zapraszamy serdecznie!

 

Dogodna lokalizacja naszego hotelu będzie dla Państwa z pewnością istotnym atutem pobytu u nas. Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje czteroosobowe. W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), lodówka, TV, WIFI oraz barek herbaciany. Każdy z nich jest z widokiem na Tatry, a część z pokoi posiada balkon. 

 

Z myślą o komforcie naszych gości zapewniamy dodatkowe udogodnienia oraz usługi w tym udostępniamy Państwu przestronną jadalnię z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, na miejscu w hotelu do dyspozycji gości jest m.in. sauna (dwuosobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), sala kominkowa, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. 

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  czteroosobowych noclegów w Zakopanem! 

 

 

Pokoje Czteroosobowe - Zakopane 

W pokojach znajduje się: prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  czteroosobowych noclegów w Zakopanem!