Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Zakopane noclegi w Centrum dla Grup

Zakopane noclegi w centrum dla grup

 

Noclegi dla grup w centrum Zakopanego to oferta dla wszystkich gości Zakopanego. Zapraszamy Państwa serdecznie do hotelu Ceprownia, którego lokalizacja jest istotnym atutem dla każdego kto ceni sobie łatwy i szybki dostęp do najważniejszych miejsc miasta. Gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty i wiele dodatkowych udogodnień. Zapraszamy!  

 

Ważnym atutem naszych noclegów jest lokalizacja w centrum Zakopanego - 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem. W pobliżu znajdują się także liczne szlaki górskie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom wszystkie oczekiwane usługi i udogodnienia. Na miejscu proponujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje i apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka (ręczniki, prysznic, suszarka do włosów), TV, WIFI, barek herbaciany oraz lodówka.

 

Dodatkowo, z myślą o naszych gościach oraz ich komforcie na miejscu oferujemy szereg udogodnień oraz usług, w tym do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Ponadto, do swobodnego użytku oddajemy saunę (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z noclegami dla grup w centrum Zakopanego!

 

 
 
 

Hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z noclegami dla grup w centrum Zakopanego!