Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Zakwaterowanie w Zakopanem

Zakwaterowanie w Zakopanem

Zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z zakwaterowania w Zakopanem W Ceprownii gwarantujemy liczne udogodnienia oraz dodatkowe atrakcje w tym saunę oraz salę kominkową. Zapewniamy Państwu komfort oraz wygodę. Zapraszamy serdecznie!

 

Dogodna lokalizacja jest istotna dla wszystkich gości Zakopanego. Ceprownia znajduje się 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz 400 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej.

 

Naszym najważniejszym celem jest zapewnić wszystkim gościom komfort oraz oczekiwane udogodnienia i usługi. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń zapewniamy prywatną łazienkę z suszarką do włosów oraz ręcznikami; TV; barek herbaciany; lodówkę oraz WIFI. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na góry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Ponadto, w ramach dodatkowych udogodnień do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest jest również catering na zamówienie, również dla grup.

 

Dodatkowo, na miejscu zapewniamy swobodny dostęp do sali kominkowej, sauny dla 2 osób (na podczerwień, 50C), sali z bilardem (tu odpłatnie), piłkarzyków oraz kącika zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z ofertą zakwaterowania w Zakopanem!

 

 

Hotel Zakopane

Proponujemy Państwu w pełni wyposażone oraz wygodne pokoje. W każdym znajduje się prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na góry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja
 
 
Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.
 
 
 

 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty w centrum Zakopanego

Ponadto, oferujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty przygotowane dla grup do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do Hotelu z ofertą zakwaterowania w Zakopanem!