Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Zakwaterowanie Zakopane

Zakwaterowanie Zakopane

Zapraszamy serdecznie wszystkich przyszłych gości do Ceprownii w Zakopanym z ofertą zakwaterowania w Zakopanem! Zapewniamy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty z widokiem na Tatry. Atrakcyjna lokalizacja Ceprownii z pewnością będzie dla Państwa istotnym plusem zakwaterowania u nas. W zasięgu ręki będą mieli Państwo znane miejsca Zakopanego - Krupówki, Krzeptówki oraz Polanę Szymoszkową. Zapraszamy gorąco!

 

Lokalizacja Ceprownii to dla większości gości Zakopanego istotny atut. W pobliżu naszej lokalizacji znajdują się strategiczne oraz znane miejsca miasta. Kwaterując się u nas w zasięgu ręki będą mieli Państwo w odległości 1800 metrów Krupówki, 1500 metrów Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach oraz 400 metrów wyciąg na Polanie Szymoszkowej.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni spełnione. Zapewniamy szereg udogodnień oraz usług, a wszystko to z myślą o naszych gościach. Naszym głównym celem jest stworzyć miejsce rekreacyjno wypoczynkowe, w którym każdy będzie czuć się komfortowo, swobodnie oraz przyjemnie jak u siebie w domu.

 

W Cepprownii oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pokoi i apartamentów zapewniamy prywatną łazienkę z suszarką do włosów oraz ręcznikami; TV; barek herbaciany; lodówkę oraz WIFI. Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na góry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dodatkowo, aby ułatwić praz uprzyjemnić cały pobyt w Zakopanem, na miejscu zapewniamy szereg dodatkowych usług oraz udogodnień, w tym m.in. oddajemy do swobodnej dyspozycji dużą i przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest jest również catering na zamówienie. Oferujemy również nieograniczony dostęp do sali kominkowej, sauny dla 2 osób (na podczerwień, 50C), sali z bilardem (tu odpłatnie) oraz piłkarzykami.

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do Ceprownii z ofertą zakwaterowania w Zakopanem!

 

 

Ceprownia Zakopane

Proponujemy Państwu w pełni wyposażone oraz wygodne pokoje. W każdym znajduje się prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na góry. Część z pomieszczeń jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

Apartamenty w centrum Zakopanego

Ponadto, oferujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty przygotowane dla grup do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
 
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do Ceprownii z ofertą zakwaterowania w Zakopanem!