Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Jednoosobowe Zakopane Centrum

Pokoje Jednoosobowe Zakopane Centrum


Pokoje jednoosobowe Zakopane Centrum. Zapraszamy serdecznie do Ceprownii, w którym oferujemy w pełni wyposażone pokoje dla 1 osób w centrum Zakopanego. W ramach wyposażenie gwarantujemy prywatną łazienkę, TV, lodówkę oraz inne usługi.


Znajdą nas Państwo w pobliżu samego centrum Zakopanego - zaledwie 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. Lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa ważnym udogodnieniem oraz plusem naszej Ceprownii.


Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym gościom wszystkie usługi oraz udogodnienia jakie od nas są oczekiwane. Jednocześnie staramy się stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się swobodnie oraz komfortowo jak u siebie w domu. Mamy jednocześnie nadzieję, że przyjaciele naszej Ceprownii będą zawsze mile wspominać czas spędzony u nas i może pewnego dnia odwiedzą nas ponownie.


Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajduje się prywatna łazienka (ręczniki, suszarka do włosów, prysznic), TV, lodówka, barek herbaciany oraz Internet. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część pomieszczeń jest z balkonem.


W ramach dodatkowych udogodnień zapewniamy m.in. przestronną jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Dodatkowo, w ramach ceny za pokój oferujemy swobodny dostęp do sany, sali kominkowej oraz innych udogodnień dostępnym na miejscu!


Zapewniamy pełen komfort oraz wyjątkową atmosferę miejsca. Spędzą tu Państwo niezapomniany czas oraz w pamięci zostaną wyjątkowo przyjemne wspomnienia!


Pokoje jednoosobowe w centrum Zakopanego


Poniżej przedstawiamy naszą listę pokoi jednoosobowych. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajduje się prywatna łazienka (ręczniki, suszarka do włosów, prysznic), TV, lodówka, barek herbaciany oraz Internet. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część pomieszczeń jest z balkonem.Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Jednoosobowy pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i jest z balkonem.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna -Jednoosobowy pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala -Jednoosobowy pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza -Jednoosobowy pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Jednoosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Jednoosobowy pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Jednoosobowy pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Jednoosobowy pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Jednoosobowy pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Jednoosobowy pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Jednoosobowy pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Jednoosobowy pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z pokojami jednoosobowymi w centrum Zakopanego!