Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Trzyosobowe Zakopane Centrum

Pokoje Trzyosobowe Zakopane Centrum


Pokoje Trzyosobowe w centrum Zakopanego to nasza oferta dla każdego kto planuje pobyt w Zakopanem oraz szuka komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi z idealną lokalizacją w mieście. Znajdą nas Państwo w pobliżu Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach - 400m, 1800m od centrum Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem


Naszym najważniejszym celem jest stworzyć apartament, do którego goście będą zawsze z chęcią wracać. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt naszych gości był dla nich przyjemny oraz niezapomniany. Pragniemy, aby wszyscy przyjaciele naszego apartementu czuli się tutaj komfortowo oraz swobodnie jak w domu.


Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje dla 3 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów), TV, lodówa, barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pomieszczeń jest z balkonem.


W ramach udogodnień zapewniamy naszym gościom dostęp do przestronnej jadalni połączonej z aneksem kuchennym, w który znajdują się naczynia i sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie i najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu.


W ramach dodatkowych atrakcji proponujemy salę kominkową, piłkarzyki, bilard i kącik zabaw i gier dla dzieci.

Jeśli chcą Państwo spędzić niezapomniany czas w Tatrach oraz mieć możliwości wypoczynku po całym dniu zwiedzania i spacerowania po górach to pobyt w naszych pokojach z pewnością Państwu to zapewni!


Pokoje trzyosobowe w centrum Zakopanego

W każdym znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów), TV, lodówa, barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pomieszczeń jest z balkonem.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.







Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.






Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala



Pokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.







Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza



Pokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.





Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.






Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca



Pokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój U Szewca znajduje się na II piętrze.






Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza



Pokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.






Zapraszamy serdecznie do Ceprownii i zachęcamy do rezerwacji pokoi trzyosobowych w centrum Zakopanego!