Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 Pokój Czteroosobowy w Zakopanem

Pokój Czteroosobowy w Zakopanem

Pokój czteroosobowy w Zakopanem to propozycja dla każdego kto planuje wyjazd do Zakopanego i szuka w pełni wyposażonych i komfortowych pokoi w centrum Zakopanego. Zapewniamy Państwu komfort oraz wygodę w naszym hotelu Ceprownia. Gwarantujemy szereg dodatkowych usług i udogodnień jak przestronna jadalnia z aneksem kuchennym, salę kominkową czy saunę. Zapraszamy serdecznie!

 

Proponujemy Państwu zakwaterowanie zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Naszym gościom gwarantujemy komfort oraz wygodę. Wszystkie pokoje oraz apartamenty są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówkę, WIFI oraz barek herbaciany. Pokoje oraz apartamenty są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dodatkowo, na miejscu w hotel znajduje się przestronną jadalnia oraz wyposażone aneks kuchenny, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłych posiłków. Możliwe jest także zamówienie catering, w tym także dla licznych grup. Na miejscu oferujemy również liczne atrakcje, które wypełnią czas wolny, m.in. saunę (2 osobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  pokoi czteroosobowych w Zakopanem!

 

Pokoje Zakopane 

W pokojach znajduje się: prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  pokoi czteroosobowych w Zakopanem!