Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 

Pokój Czteroosobowy Zakopane

Pokój Czteroosobowe Zakopane

Pokój czteroosobowy Zakopane - to oferta dla osób, które planują wyjazd do Zakopanego oraz szukają komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi, lub apartamentów dla 4 osób. Gwarantujemy Państwo w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty w centrum Zakopanego. Dodatkowo, na miejscu zapewniamy szereg usług oraz udogodnień. Zapraszamy!

 

Oferujemy Państwu pokoje dla 4 osób w centrum Zakopanego - 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Zapewniamy w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje oraz apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, ręcznikami oraz suszarką do włosów), lodówka, TV, WIFI oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje i apartamenty są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Na parterze budynku znajduje się przestronna jadalnia oraz w pełni wyposażonym aneks kuchenny, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania posiłków. Możliwe jest również zamówienie cateringu, w tym także dla licznych grup. Na miejscu proponujemy również naszych gościom kilka atrakcji, dzięki którym można wypełnić swój czas wolny, m.in. saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

 
Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  czteroosobowych noclegów w Zakopanem!
 
 

Pokoje Czteroosobowe - Zakopane 

W pokojach znajduje się: prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi czteroosobowych w Zakopanem!