Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dla 2 osób w Zakopanem przy Krupówkach

Pokój dla 2 osób w Zakopanem przy Krupówkach

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, w którym oferujemy w pełni wyposażone pokoje dla 2 osób w Zakopanem przy Krupówkach! Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych atrakcji na miejscu w tym saunę dwuosobową, bilard czy salę kominkową. Lokalizacja naszego hotelu również będzie dla Państwa istotnym atutem pobytu u nas. Zapraszamy gorąco! 

 

Nasz hotel znajduje się w centrum Zakopanego, bo zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu znajdują się również szlaki górskie, które prowadzą Państwa do znanych oraz lubianych miejsc w Tatrach!

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim naszym gościom komfort oraz wygodę. W ramach naszej oferty gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, WIFI, barek herbaciany, oraz lodówka. Każdy pokój oraz apartamenty jest z widokiem na Tatry. Niektóre z pokoi jest z balkonem. 

 

Z myślą o naszych gościach staramy się zaoferować również liczne dodatkowe usługi oraz atrakcje. Na miejscu do swobodnej dyspozycji naszych gości oddajemy przestronną jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w których znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Dodatkowo, w hotelu oddajemy do Państwa dyspozycji saunę (dwuosobowa, 50C), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.  

 

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami dla 2 osób w Zakopanem przy Krupówkach!

 

Pokoje Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami dla 2 osób w Zakopanem przy Krupówkach!