Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dla 2 osób Zakopane

Pokój dla 2 osób Zakopane

 

Pokój dla 2 osób w Zakopanem to propozycja komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokoi w centrum Zakopanego, bo zaledwie 1800 metrów od Krupówek. Zapewniamy komfort oraz liczne dodatkowe usługi i udogodnienia na miejscu m.in. saunę oraz salę kominkową. Zapraszamy gorąco!

 

Nasz hotel Ceprownia znajduje się w centrum Zakopanego - 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach. W pobliżu znajdują się liczne szlaki górskie, które zaprowadzą Państwa do malowniczych miejsc w Tatrach!

 

Naszym najważniejszym celem jest stworzyć atmosferę oraz klimat przyjazny każdemu z naszych gości. Zwracamy szczególną uwagę na samopoczucie gości oraz ich potrzebny i oczekiwania. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. We wszystkich pomieszczeniach znajdą Państwo: prywatną łazienkę (z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami), telewizor, lodówkę, barek herbaciany oraz WIFI. Wszystkie nasze pokoje i apartamenty są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Na miejscu gwarantujemy liczne udogodnienia m.in. przestronną jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Możliwy jest również catering na zamówienie. Dodatkowo, do Państwa dyspozycji oddajemy: saunę (2osobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową, kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 
W całym budynku obowiązuje zakaz palenia!
 
 

Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dla 2 osób w Zakopanem!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dla 2 osób w Zakopanem!