Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dwuosobowy w Zakopanem

Pokój dwuosobowy w ZakopanemPokój dwuosobowy w Zakopanem to propozycja dla każdego, kto planuje wyjazd do Zakopanego oraz szuka komfortowych i w pełni wyposażonych pokoi w centrum Zakopanego.Oferujemy Państwu pokoje oraz szereg dodatkowych usług i udogodnień jak sauna czy sala kominkowa. Zapraszamy serdecznie!

 

Lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach. W okolicy hotelu znajdą Państwo liczne szlaki górskie, które zaprowadzą każdego do najpiękniejszych miejsc Tatr. 

 

Zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami, telewizor, lodówka, barek herbaciany i WIFI. Każdy pokój oraz apartament jest z widokiem na Tatry, a część z pokoi posiada balkon.

 

Ponadto, na parterze budynku znajdą Państwo udogodnienia, dzięki którym planowanie wyjazdu będzie znacznie łatwiejsze. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z wyposażonym we wszystkie potrzebne naczynia oraz garnki aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Dodatkowo, do użytku gości oddajemy m.in. saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), salę kominkową, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci. 

 

 
W całym budynku obowiązuje zakaz palenia!
 

Zachęcamy do zapoznania się z opisami pokoi pokoi oraz apartamentów. Atrakcyjne ceny oraz lokalizacja to z pewnością interesująca oferta dla każdego. 

  

 Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych w Zakopanem!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych w Zakopanem!