Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dwuosobowy z łazienką i balkonem Zakopane

Pokój dwuosobowy z łazienką i balkonem ZakopaneZapraszamy serdecznie wszystkich Państwo do Zakopanego oraz zachęcamy gorąco do rezerwacji pokoju w naszym hotelu Ceprownia. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje dwuosobowe z łazienką i balkonem w Zakopanem. Pokoje są z widokiem na Tatry.


Atrakcyjna lokalizacja zapewni Państwu wszystkie najważniejsze miejsce Zakopanego w zasięgu ręki. Nasz hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek oraz 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Większość naszych pokoi jest balkonem. W każdym znajdą Państwo łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W pokojach gwarantujemy TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje dwuosobowe są z widokiem na  Tatry, część z pomieszczeń jest z balkonem


Z myślą o naszych gościach dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania oraz potrzeby gości zostały w pełni zapewnione. W ramach dodatkowych usług i udogodnień w cenie za pokój zapewniamy swobodny dostęp do dużej jadalni z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Dodatkowo, w cenie gwarantujemy również: saunę dla 2 osób, salę kominkową, bilard, piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi dwuosobowych z łazienką i balkonem w Zakopanem!


Pokoje dla 2 osób z balkonem w Zakopanem

Pokoje w hotelu są w pełni wyposażone. Znajdą w niej Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza


Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.Apartamenty dwuosobowe w Zakopanem

Oferujemy także wyposażone oraz komfortowe apartamenty. Oba są dwupokojowe. W każdym znajduje się prywatna łazienka oraz wyposażenie jak w pokojach.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych z łazienką i balkonem w Zakopanem!