Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój dwuosobowy z łazienką w Zakopanem

Pokój dwuosobowy z łazienką w ZakopanemZapraszamy gorąco wszystkich gości Zakopanego do hotelu Ceprownia, którego lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotnym plusem naszej oferty. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje dwuosobowe z łazienką w Zakopanem. Pokoje są z widokiem na Tatry.


Lokalizacja naszego hotelu to istotny plus dla każdego z naszych gości. Hotel Ceprownia znajduje się 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Gwarantujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje. Wszystkie są z własną łazienką, w której znajdują się ręczniki, prysznic oraz suszarka do włosów. We wszystkich pokojach zapewniamy TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje dwuosobowe są z widokiem na  Tatry, część z pomieszczeń jest z balkonemDokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych gości. Na miejscu oferujemy liczne dodatkowe usługi aby ułatwić i umilić Państwu cały pobyt w Zakopanem - w ramach ceny za pokój. Na miejscu oddajemy do pełnego użytku dużą i przestronną jadalnię z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Ponadto, w cenie zapewniamy także: saunę dla 2 osób, salę kominkową, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi dwuosobowych z łazienką w Zakopanem!


Pokoje dla 2 osób z łazienką w Zakopanem

Pokoje w hotelu są w pełni wyposażone. Znajdą w niej Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza


Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.Apartamenty dwuosobowe w Zakopanem

Oferujemy także wyposażone oraz komfortowe apartamenty. Oba są dwupokojowe. W każdym znajduje się prywatna łazienka oraz wyposażenie jak w pokojach.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych z łazienką w Zakopanem!