Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój Dwuosobowy Zakopane

Pokój Dwuosobowy Zakopane

Pokój dwuosobowy Zakopane - jeśli szukają Państwo pokoju dwuosobowego w Zakopanem to właśnie znaleźli Państwo idealne zakwaterowanie dla siebie. Oferujemy w pełni wyposażone pokoje dwuosobowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych gości.


Komfortowa lokalizacja zapewni Państwo znane miejsca Zakopanego w zasięgu ręki. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach oraz w odległości 1500 metrów znajduje się wyciąg na Polanie Szymoszkowej. 


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni zapewnione. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć hotel, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo, wygodnie i jak u siebie w domu. Na miejscu gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka (suszarka do włosów, ręczniki), TV, lodówka, barek herbaciany, WIFI.Dodatkowo, w celu zapewnienia komfortu naszym gościom na miejscu zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, zapewniamy naszym gościom liczne dodatkowe usług jak sauna dla 2 osób (50C), bilard (tu płatny), piłkarzyki, sala kominkowa, kącik zabaw dla dzieci.Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z pokojami dwuosobowymi w Zakopanem!


Pokój dwuosobowy Zakopane

Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój dwuosobowy Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój dwuosobowy Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój dwuosobowy Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój dwuosobowy Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój dwuosobowy Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój dwuosobowy Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój dwuosobowy Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój dwuosobowy Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój dwuosobowy Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój dwuosobowy Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój dwuosobowy Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój dwuosobowy Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony dwuosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z pokojami dwuosobowymi w Zakopanem!