Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój Krupówki

Pokój Krupówki

 

Pokój Krupówki - zapraszamy serdecznie do Zakopanego, gdzie oferujemy komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje w Zakopanem, 1800 metrów od Krupówek. Poza wygodą oraz urządzeniem naszych pokoi ogromną zaletą naszej oferty jest lokalizacja. Zapewniamy Państwu szereg dodatkowych ofert i udogodnień - wszystko z myślą o wygodzie naszych gości. Zapraszamy gorąco do hotelu Ceprownia!

 

Lokalizacja naszego hotelu to gwarancja znanych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone oraz przygotowane do ugoszczenia gości. Zapewniamy komfort oraz wygodę. Jesteśmy do dyspozycji naszych gości, jeśli potrzebna jest pomoc. W każdym pokoju oraz apartamenncie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz ręcznikami, telewizor, lodówka, barek herbaciany, WIFI. Pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dodatkowo, z myślą o komforcie naszych gości oferujemy szereg udogodnień oraz usług. Na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Możliwy jest również catering na zamówieni. Ponadto, do swobodnego użytku oddajemy także saunę (50C, dwuosobowa), salę kominkową, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w pobliżu Krupówek! 

 

Pokój Krupówki

 Oferujemy Państwu w pełni wyposażona oraz komfortowe pokoje. We wszystkich znajduje się prywatna łazienka, lodówka, barek herbaciany. Niektóre z pokoi są z balkonem.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w pobliżu Krupówek!