Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój w okolicy Polany Szymoszkowej

Pokój w okolicy Polany SzymoszkowePokój w okolicy Polany Szymoszkowej to nasza propozycja dla każdego kto szuka w pełni wyposażonego noclegu w okolicy Polany Szymoszkowej, w centrum Zakopanego. Zapewniamy szereg dodatkowych usług oraz udogodnień m.in. saunę, bilard oraz przestronną jadalnię z aneksem kuchennym. Zapraszamy serdecznie!

 

 

Hotel Ceprowania znajduje się zaledwie 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem w Zakopanem, 1800 metrów do Krupówek oraz 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć naszym gościom idealne warunki na wypoczynek oraz relaks. Wspólnie z całym personelem tworzymy rodzinną oraz ciepłą atmosferę, która sprawia że nasi goście czują się jak w domu. Naszym głównym celem jest stworzyć takie miejsce, aby każdy z gości wspominał pobyt u nas z sentymentem oraz może pewnego dnia odwiedził nas ponownie.

 

 

Proponujemy Państwu pokoje oraz apartamenty, gdzie wszystkie są w pełni wyposażone oraz dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych gości. W każdym z pokoi oraz apartamentów znajduje się prywatna łazienka z ręcznikami oraz suszarką do włosów, telewizor, lodówka, barek herbaciany, WIFI. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest  z balkonem. 

 

 
Na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię z aneksem kuchennym wyposażonym w najważniejsze naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Jest także możliwość zamówienia cateringu.
 
 
 
Na miejscu proponujemy także liczne atrakcje oraz udogodnienia, m.in.: saunę (50C, dwuosobowa), sala kominkowa z TV, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, kącik zabaw i gier dla dzieci.
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoju w pobliżu Polany Szymoszkowej!
 
 
 
 
 

Pokoje Zakopane

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Niektóre posiadają balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoju w pobliżu Polany Szymoszkowej!