Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój w Zakopanem

Pokój w Zakopanem

 

Pokój w Zakopanem - zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia w Zakopanem, w którym oferujemy w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty. Lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotny atutem pobytu właśnie u nas - Ceprownia znajduje się m.in. 1800 metrów od Krupówek! Zapraszamy gorąco!

 

Dogodna lokalizacja naszego hotelu do gwarancja znanych miejsc Zakopanego w zasięgu Państwa ręki - 1800m od Krupówek, w pobliżu Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach - 400m, w odległości 1500m znajduje się wyciąg na Polanie Szymoszkowej.

 


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić na miejscu oczekiwane usługi udogodnienia. Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodów, WIFI, barek herbaciany. Pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem!

 

Z myślą o komforcie naszych gości, oddajemy do Państwa dyspozycji szereg dodatkowych usług i atrakcji na miejscu. Na miejscu do swobodnego użytku gości oddajemy przestronną jadalnię wraz z pełni wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się niezbędne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Dodatkowo, do nieograniczonej dyspozycji gości jest również sauna (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), sala kominkowa oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w Zakopanem!

 

 

Pokój w Zakopanem

 Oferujemy Państwu w pełni wyposażona oraz komfortowe pokoje. We wszystkich znajduje się prywatna łazienka, lodówka, barek herbaciany. Niektóre z pokoi są z balkonem.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu z pokojami w Zakopanem!