Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokój Zakopane

Pokój Zakopane

Pokój w Zakopanem z widokiem na Tatry do nasza propozycja dla wszystkich osób, które planują pobyt w Zakopanem oraz szukają komfortowych pokoi w centrum Zakopanego. Gwarantujemy Państwu szereg udogodnień oraz atrakcji na miejscu. Zapewniamy wygodne oraz w pełni wyposażone pokoje. Zapraszamy serdecznie!


Idealna lokalizacja naszego hotelu to gwarancja znanych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. W pobliżu hotelu znajduje się m.in. 1800 metrów od centrum Krupówek, 1500 metrów na wyciąg na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach.


Na miejscu oraz z myślą o Państwa wygodzie zapewniamy szereg udogodnień oraz usług. Dokładamy wszelkich starań, aby spełni oczekiwania naszych gości oraz zagwarantować niezapomniany i przyjemny pobyt w Zakopanem. Na miejscu oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, Internet, barek herbaciany oraz lodówka.Dodatkowo, aby ułatwić Państwu organizację całego wyjazdu oraz uprzyjemnić czas w Zakopanem. Na miejscu oddajemy do Państwa swobodnej dyspozycji jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwe jest również zamówienie cateringu. Oferujemy również saunę, piłkarzyki, bilard, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci - wszystko na miejscu w hotelu. 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz rezerwację pokoju w Zakopanem!


Pokój Zakopane - Rezerwuj

Poniżej prezentujemy Państwu naszej pokoje dostępne w hotelu Ceprownia. W każdym z pokoi znajduje się prywatna łazienka, TV, Internet, barek herbaciany oraz lodówka. Pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.


Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz rezerwację pokoju w Zakopanem!