Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje czteroosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Pokoje czteroosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Pokoje czteroosobowe w Zakopanem przy Krupówkach to propozycja dla grup czteroosobowych, które poszukują komfortowych oraz wygodnych pokoi w samym centrum Zakopanego. Gwarantujemy swobodny dostęp do najbardziej znanych miejsc Zakopanego. Zapraszamy serdecznie!

 

Nasz hotel znajduje się w centrum Zakopanego - tylko 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Wszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na Tatry, a część z pokoi jest z balkonem. W każdym pokoju i apartamencie znajduje się prywatna łazienka, TV, lodówka, WIFI, barek herbaciany oraz czysta pościel. W łazienkach jest prysznic oraz ręczniki.

 

Oprócz wyposażonych oraz komfortowych pokoi zapewniamy szereg dodatkowych udogodnień dostępnych dla wszystkich gości naszego hotelu. Na miejscu znajduje się przestronna jadalnia oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie.

 

Ponadto, do swobodnego użytku naszych gości jest m.in. sauna dla 2 osób, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, sala kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z pokojami dla 4 osób w Zakopanem przy Krupówkach!

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Przedstawiamy dwa komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka, barek herbaciany, lodówka, dostęp do Internetu.

 

Apartament Zakopane u Młynarza

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament z łazienką.

 

Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament z łazienką.
 
Dostosowany jest dla 1 do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z pokojami dla 4 osób w Zakopanem przy Krupówkach!