Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Czteroosobowe Zakopane Centrum

Pokoje Czteroosobowe Zakopane Centrum


Pokoje czteroosobowe w centrum Zakopanego to oferta dla gości Zakopanego, którzy poszukują komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokoi w centrum miasta. Idealna lokalizacja będzie dla Państwa istotnym plusem naszej Ceprownii. Znajdą nas Państwo 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości były zapewnione. Zwracamy szczególną uwagę na samopoczucie gości. Naszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo oraz swobodnie jak w domu. Mamy nadzieję, że każdy z przyjaciół naszego apartamentu w Zakopanem będzie mile wspominał spędzony u nas czas i z chęcią odwiedzi nas ponownie.


Oferujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje dla 4 osób. W każdym z naszych pokoi znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi ma balkon.


W ramach dodatkowych udogodnień udostępniamy do swobodnego użytku przestronną jadalnię z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie i najbliższych.


Zachęcamy również do skorzystania z atrakcji naszego apartamentu: z sali kominkowej, bilarda, piłkarzyków czy kącika zabaw i gier dla dzieci.


Pokoje czteroosobowe w centrum Zakopanego

W każdym z naszych pokoi znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi ma balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kołodzieja przeznaczony znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Zduna przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Garncarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z pokojami czteroosobowymi w centrum Zakopanego!