Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

 

Pokoje Czteroosobowe Zakopane

Pokoje Czteroosobowe Zakopane

Pokoje czteroosobowe w Zakopanem to propozycja dla gości Zakopanego, którym zależy na rezerwacji w pełni wyposażonych pokoi dla 4 osób. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone oraz z widokiem na Tatry. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług na miejscu jak przestronną jadalnia czy sauną dla 2 osób. Zapraszamy gorąco!

 

Idealna lokalizacja z pewnością uprzyjemni Państwu wyjazd - 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Proponujemy Państwu w pełni wyposażone pokoje dla 4 osób oraz dwa komfortowe apartamenty w atrakcyjnej cenie. Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone, z widokiem na Tatry oraz niektóre posiadają balkon. W każdym z pokoi oraz apartamentów znajdą Państwo prywatną łazienkę z prysznicem (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), lodówkę, barek herbaciany, TV oraz dostęp do Internetu.

 

Na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania posiłków. Możliwe jest również zamówienie cateringu, w tym także dla grup. Dodatkowo, oferujemy liczne atrakcje na miejscu, dzięki którym będą mogli Państwo wypełnić swój czas wolny, m.in. sauną (2 osobowa, 50C), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkowa z TV oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi czteroosobowych w Zakopanem!

 

 

Pokoje Czteroosobowe - Zakopane 

W pokojach znajduje się: prywatna łazienka, dostęp do Internetu, TV, lodówka oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 

 Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji  pokoi czteroosobowych w Zakopanem!