Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje dla 2 Zakopane

Pokoje dla 2 Zakopane

Pokoje dla 2 osób w Zakopanem to nasza propozycja dla wszystkich gości miasta, którzy poszukują komfortowych oraz wygodnych pokoi dwuosobowych w centrum Zakopanego. Świetna lokalizacja naszego hotelu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem zakwaterowania w hotelu Ceprownia. Gwarantujemy pokoje z widokiem na Tatry. Część z naszych pokoi jest z balkonem. Zapraszamy serdecznie!


Hotel Ceprownia znajduje się w centrum Zakopanego. Zatrzymując się u nas będą mieli Państwo strategiczne miejsca Zakopanego w zasięgu ręki. Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 400 metrów od Krzeptówek z Sanktuarium Maryjnym oraz 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem. 


Z myślą o naszych gościach dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić komfort, wygodę oraz szereg dodatkowych usług. Na miejscu gwarantujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Wszystkie z prywatną łazienką (suszarka do włosów, ręczniki, prysznic), TV, lodówką, barkiem herbacianym oraz dostępem do Internetu. Pokoje oraz apartamenty są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

Dodatkowo, na miejscu oferujemy szereg dodatkowych usług, które ułatwią Państwu organizację całego wyjazdu. Zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, oferujemy Państwu liczne atrakcje dla umilenia czasu wolnego w Zakopanem - piłkarzyki, sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), sauna (50C, dwuosobowa).Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoje dla 2 Zakopane!

Pokoje w Zakopanem

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoje dla 2 Zakopane!