Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje dwuosobowe w Zakopanem przy Krupówkach

Pokoje dwuosobowe w Zakopanem przy KrupówkachZapraszamy gorąco do naszego hotelu Ceprownia, w którym oferujemy w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje dwuosobowe w Zakopanem przy Krupówkach. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, a część z pomieszczeń posiada balkon. 


Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek oraz 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.  Dogodna lokalizacja jest istotnym atutem dla każdego z naszych gości.


Proponujemy Państwu pokoje dwuosobowe z prywatną łazienką. We wszystkich pokojeach gwarantujemy: prywatną łazienkę, TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. W łazienkach jest prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów. Wszystkie pokoje dwuosobowe są z widokiem na  Tatrz, część z pomieszczeń jest z balkonem


Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić pełen komfort oraz wygodę naszym gościom. Na miejscu zapewniamy liczne dodatkowe udogodnienia oraz usług, wszystko w cenie pokoju. Każdy z naszych gości ma swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu.


Ponadto, w cenie oferujemy również: saunę dla 2 osób, salę kominkową, bilard, piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci.


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi dwuosobowych w Zakopanem przy Krupówkach!


Pokoje dwuosobowe w Zakopane

Pokoje w hotelu są w pełni wyposażone. Znajdą w niej Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie są z widokiem na Tatry. Część z pokoi posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza


Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.Apartamenty dwuosobowe w Zakopanem

Oferujemy także wyposażone oraz komfortowe apartamenty. Oba są dwupokojowe. W każdym znajduje się prywatna łazienka oraz wyposażenie jak w pokojach.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych w Zakopanem przy Krupówkach!