Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Dwuosobowe z łazienką - Zakopane centrum

Pokoje Dwuosobowe z łazienką Zakopane centrumZapraszamy serdecznie do Zakopanego oraz zachęcamy do rezerwacji naszych pokoi dwuosobowych z łazienką w centrum Zakopanego. Oferujemy w pełni wyposażone pokoje dla 2 osób w dogodnej lokalizacji w centrum Zakopanego. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych atrakcji m.in. sauna, sala kominkowa czy bilard. Zapraszamy serdecznie!

 

Znajdą nas Państwo zaledwie1800 metrów od Krupówek oraz 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.  

 

Naszym priorytetem jest zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Pragniemy, aby nasi goście czuli się swobodnie w naszym hotelu. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować naszym gościom wszystkie oczekiwane usługi oraz udogodnienia. Mamy jednocześnie nadzieję, że czas spędzony w naszym hotelu będzie zawsze mile wspominany przez naszych gości i może w przyszłości odwiedzą nas oni ponownie.

 

Proponujemy Państwu komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje dla 2 osób z prywatną łazienką (ręczniki, prysznic, suszarka do włosów). W pokojach dostęp do Internetu, TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbacianyWszystkie nasze pomieszczenia są z widokiem na góry. Cześć z pokoi jest z balkonem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście mieli zapewnione wszelkie oczekiwania oraz potrzeby - zapewniamy m.in.  przestronną jadalnię z aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłki dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest również zamówienie cateringu.

 

Dodatkowo, zachęcamy do skorzystania z naszych atrakcji na miejscu, w tym: sauna (50C, dwuosobowa), sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 
 

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych z łazienką w centrum Zakopanego w naszym hotelu!

 

 

Pokoje Zakopane

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Niektóre posiadają balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dwuosobowych z łazienką w centrum Zakopanego!