Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Jednoosobowe Zakopane

Pokoje Jednoosobowe Zakopane

Pokoje jednoosobowe w Zakopanem to oferta dla każdej osoby, która szuka w pełni wyposażonych pokoi jednoosobowych w centrum Zakopanego. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług na miejscu w tym saunę, salę kominkową czy bilard. Dogodna lokalizacja z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem pobytu u nas. Zapraszamy gorąco!

 

Atrakcyjna lokalizacja naszego hotelu to gwarancja znanych miejsc Zakopanego w zasięgu ręki. Nasz hotel znajdą Państwo w centrum miasta - zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.

 

Zapewniamy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty. Wszystkie pomieszczenia są z prywatną łazienką (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, WIFI oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje i apartamenty są z widokiem na Tatry. Niektóre pokoje są z balkonem.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu wszelkie oczekiwane usługi i udogodnienia. Na miejscu do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku. Dodatkowo, możliwy jest catering na zamówienie. W ramach atrakcji na miejscu oferujemy Państwu saunę (50C, dwuosobowa), bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki, salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu pokojami jednoosobowymi w Zakopanem!

 

Pokoje Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu pokojami jednoosobowymi w Zakopanem!