Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Pięcioosobowe Zakopane Centrum

Pokoje Pięcioosobowe Zakopane Centrum


Pokoje pięcioosobowe w centrum Zakopanego to propozycja dla wszystkich gości Zakopanego, którzy chcą zarezerwować komfortowy oraz w pełni wyposażony pokój dla 5 osób. Na miejscu zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług. Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz szereg atrakcji na miejscu. Zapraszamy serdecznie!


Lokalizacja naszego apartamentu z pewnością będzie dla Państwa istotnym atutem pobytu u nas.Ceprownia znajduje się zaledwie 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Naszym celem jest stworzyć miejsce, w którym każdy z gości będzie czuć się komfortowo oraz przyjemnie. Zwracamy szczególną uwagę na samopoczucie naszych gości, ich zadowolenie z oferowanych usług na miejscu. Na miejscu zapewniamy Państwu w pełni wyposażone pokoje, gdzie w każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi ma balkon.


Dodatkowo, zapewniamy Państwu szereg dodatkowych udogodnień w tym swobodny dostęp do przestronnej jadalni z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie. Ponadto, w ramach atrakcji na miejscu oferujemy Państwu salę kominkową, bilard (tu odpłatnie), saunę (50C, dwuosobowa), piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.Pokoje pięcioosobowe w centrum Zakopanego

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany. Pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi ma balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony pięcioosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i jest z balkonem.

Zapraszamy serdecznie do Ceprownii z pokojami pięcioosobowymi w centrum Zakopanego!