Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje w okolicy Krupówek

Pokoje w okolicy KrupówekSzukają Państwo pokoi w okolicy Krupówek? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z w pełni wyposażonymi i raz komfortowymi pokojami 1800 metrów od Krupówek! Zapewniamy liczne udogodnienia w cenie za pokój. Zapraszamy serdecznie!


Hotel Ceprownia znajduje się 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pierwszej kolejności spełnione. W ramach udogodnień w samym pokojach gwarantujemy m.in. prywatną łazienkę oraz TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi posiada balkon.Jako dodatkowe udogodnienia zapewniamy Państwu m.in. nieograniczony oraz swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny konieczny do przygotowania posiłku dla siebie oraz najbliższych. Istnieje możliwość zamówienie cateringu. W ramach ceny za pokój zapewniamy również swobodny dostęp do atrakcji na miejscu takich jak sauna (50C, dwuosobowa, na podczerwień), sala kominkowa, bilard, piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci (wszystko w cenie noclegu).


W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi w okolicy Krupówek!


Pokoje w Zakopanem

W każdym pokoju znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.


Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza


Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.


Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 2 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Apartamenty w centrum Zakopanego

Dodatkowo, oferujemy wyposażone oraz wygodne apartamenty przygotowane dla 1 do 4 osób. Każdy wyposażony jest podobnie jak pokoje.


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do naszego hotelu Ceprownia oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi w okolicy Krupówek!