Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Pokoje Zakopane Centrum

Pokoje Zakopane Centrum

 

Pokoje Zakopane Centrum. Zapraszamy serdecznie do samego Zakopanego, gdzie oferujemy w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje, które znajdują się zaledwie 1800 metrów do Krupówek. Gwarantujemy szereg usług oraz udogodnień na miejscu jak przestronna jadalnia, wyposażony aneks kuchenny, pokoje z balkonami czy bilard i piłkarzyki. Zapraszamy!

 

Idealna lokalizacja hotelu to istotny atut dla każdego gościa Zakopanego. Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od  Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu znajdą Państwo liczne szlaki górskie, które prowadzą do znanych oraz lubianych miejsc w Tatrach!

 

Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały  w pełni spełnione oraz zagwarantowane. Naszych najważniejszym celem jest zapewnić wyjątkowy oraz niezapomniany czas spędzony w naszej Ceprowni w Zakopanem, tak aby każdy z naszych gości wspominał te czas z sentymentem oraz przyjemnością i może pewnego dnia odwiedzi nas ponownie. Na miejscu zapewniamy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Wszystkie pomieszczenia są w pełni wyposażone oraz przygotowane dla naszych gości. W każdym z naszych pokoi oraz apartamentów znajduje się prywatna łazienka (z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami), telewizor, lodówka, barek herbaciany, WIFI. Wszystkie nasze pokoje są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem.

 

Dodatkowo, na miejscu zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym wyposażonym w naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest zamówienie cateringu. Ponadto, zapewniamy liczne atrakcje na miejscu w tym saunę (50C, dwuosobowa), salę kominkową, bilard, piłkarzyki oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami w centrum Zakopanego!

 

 

 

Hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z pokojami w centrum Zakopanego!