Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Rezerwacja Pokoi Zakopane

Rezerwacja pokoi Zakopane

 

Rezerwacja Pokoi Zakopane - serdecznie zapraszamy do Zakopanego, w którym oferujemy komfortowe oraz w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. Nasze pokoje z apartamentami znajdują się w samym centrum Zakopanego. Gwarantujemy szereg udogodnień oraz atrakcji na miejscu w tym w pełni wyposażony aneks kuchenny i dużą jadalnię, bilard oraz saunę! Zapraszamy!

 

Lokalizacja hotelu z pewnością ma dla Państwa istotną wagę. Hotel Ceprownia znajduje się w centrum Zakopanego. Znajdą nas Państwo zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej oraz 400 metro do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. 

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wszystkie oczekiwane usługi i udogodnienia. Na miejscu zapewniamy w pełni wyposażona pokoje oraz apartamentu. W każdym z pomieszczeniem znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), WIFI, barek herbaciany oraz lodówka.
Dodatkowo, z myślą o komforcie naszych gości, oddajemy naszym gościom do swobodnego użytkowania przestronną jadalnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z potrzebnymi naczyniami oraz sprzętem kuchennym. Możliwy jest również catering na zamówienie.  Ponadto, na miejscu oddajemy naszym gościom do pełnej dyspozycji saunę (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), salę kominkową oraz kącik gier dla dzieci.

 

 

 Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z rezerwacją pokoi w Zakopanem!

 

 
 

 

Hotel Zakopane

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym znajdą Państwo prywatną łazienkę, dostęp do Internetu, TV, lodówkę oraz barek herbaciany. Wszystkie pokoje są z widokiem na Tatry. Część posiada balkon.

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 
Zapraszamy serdecznie Państwa do hotelu z rezerwacją pokoi w Zakopanem!