Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Rezerwacja Pokoju w Zakopanem

Rezerwacja Pokoju w ZakopanemRezerwacja pokoju w Zakopanem to oferta dla każdej osoby, która szuka w pełni wyposażonych, wygodnych pokoi zlokalizowanych w centrum Zakopanego. Zapewniamy szereg udogodnień oraz dodatkowych usług jak sauna, czy sala kominkowa. Zapraszamy serdecznie!

 

Hotel Ceprownia znajduje się zaledwie 1800 metrów od Krupówek, 1500 metrów od wyciągu na Polanie Szymoszkowej oraz 400 metrów od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.  

 

Gwarantujemy Państwu pełen komfort oraz wygodę. Naszym priorytetem jest zapewnić Państwu udany pobyt ze wszelkimi udogodnieniami jakie Państwo oczekują w naszym hotelu. Na miejscu gwarantujemy szereg usług oraz atrakcji, które są dostępne bez żadnych ograniczeń. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt danych gości był udany oraz mile wspominany. Mamy jednocześnie nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli gości ponownie naszych dotychczasowych gości. 

 

Nasza oferta obejmuje zakwaterowanie w wyposażonych pokojach oraz apartamentach. We wszystkich pomieszczeniach znajdą Państwo: prywatną łazienkę, TV, lodówkę, dostęp do Internetu oraz barek herbaciany. W łazienkach znajduje się prysznic, ręczniki oraz suszarka do włosów. Wszystkie pomieszczenia są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem. 

 

Dodatkowo, w ramach naszych udogodnień zapewniamy swobodny dostęp do przestronnej jadalni z aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwo naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz bliskich. Możliwy jest catering na zamówienie.  Dodatkowo, do Państwa dyspozycji oddajemy liczne atrakcje na miejscu: sauna (50C, dwuosobowa), sala kominkowa, bilard (tu odpłatnie), piłkarzyki czy kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.

 

Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi w Zakopanem!

 

 

Pokoje Zakopane

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi komfortowymi pokojami. Część posiada balkon. Wszystkie są z widokiem na góry.

 

Apartamenty Zakopane u Kołodzieja

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza -Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

  

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 
Zapraszamy serdecznie do naszej Ceprowni oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi w Zakopanem!