Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Rezerwacja Zakopane - Pokoje dla 4 osób

Rezerwacja Zakopane Pokoje dla 4 osób

Rezerwacja Zakopane - pokoje dla 4 osób to propozycja dla gości, które odwiedzają Zakopane w grupie czteroosobowej. Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia, w którym zapewniamy komfort oraz dodatkowe usługi ułatwiające cały czas pobytu w Zakopanem. 


Hotel Ceprownia znajdu się w centrum Zakopanego - 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400 merów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Pokoje, które oferujemy gościom są z widokiem na Tatry, część z pokoi jest z balkonem. Wszystkie pomieszczenia są z prywatną łazienką (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówką, WIFI, barkiem herbacianym oraz oczywiście czystą pościelą. 


W ramach dodatkowych usług oraz udogodnień zapewniamy Państwu swobodny dostęp do dużej jadalni oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Dodatkowo, w ramach ceny za pokój zapewniamy swobodny dostęp do korzystania z m.in. sauny dla 2 osób, bilarda, piłkarzyków, sali kominkowej z TV oraz kącika zabaw i gier dla dzieci.

W całym budynku obowiązuje zakaz palenia.


Zapraszamy serdecznie oraz zachęcamy do rezerwacji pokoi dla 4 osób w Zakopanem!

Rezerwacja Zakopane Pokoje dla 4 osób


Wszystkie pokoje są pełni wyposażone. Niektóre posiadają balkon. Wszystkie pokoje są z widokiem na góry. 


Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój U Szewca znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony czteroosobowy pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.


Czteroosobowe Apartamenty w Zakopanem

Oferujemy również  dwa apartamenty dla czterech osób. Każdy jest w pełni wyposażony. W obu apartamentach znajdą Państwo 2 oddzielne pomieszczenia. 


Apartament Zakopane u Młynarza


Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Apartamenty Zakopane u Rybaka

Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
Przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.


Zapraszamy serdecznie do hotelu Ceprownia z rezerwacji pokoi dla 4 osób w Zakopanem!