Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Trzyosobowe Apartamenty w Zakopanem

Trzyosobowe Apartamenty w Zakopanem


Trzyosobowe apartamenty w Zakopanem to nasza oferta dla wszystkich gości Zakopanego, którzy planują pobyt w górach. Znajdą nas Państwo w centrum Zakopanego, bo zaledwie 1800m od Krupówek, 1500m od Polany Szymoszkowej z wyciągiem oraz 400m od Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach.


Oferujemy Państwu w pełni wyposażone oraz komfortowe pokoje i apartamenty dla 3 osób. W każdym znajduje się prywatna łazienka z prysznicem i ręcznikami, TV, lodówka, barek herbaciany oraz dostęp do Internetu. Każdy z naszych pokoi jest z widokiem na Tatry. Część z pomieszczeń posiada balkon.


Naszym najważniejszym celem jest stworzyć apartament, w którym nasi goście będą czuć się swobodnie oraz komfortowo jak w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni zagwarantowane na miejscu. Zwracamy szczególną uwagę na satysfakcję naszych gości oraz ich samopoczucie w naszych apartamentach. Mamy nadzieję, że przyjaciele naszej Ceprownii będą zawsze mile wspominać czas spędzony u nas i odwiedzą nas jeszcze w przyszłości.


W ramach udogodnień oraz komfortu naszych gości zapewniamy na miejscu swobodny dostęp do przestronnej jadalni wraz z aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie oraz najbliższych. Możliwe jest zamówienie cateringu.


Zachęcamy również do skorzystania z dodatkowych atrakcji na miejscu jak bilard, piłkarzyki, sala kominkowa czy kącik zabaw i gier dla dzieci.Poniżej przedstawiamy dokładny opis naszych apartamentów w Zakopanem:

Apartament Zakopane u MłynarzaApartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.Apartamenty Zakopane u Rybaka


Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowym apartament.

Przeznaczony jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
Pokoje Trzyosobowe w Zakopanem

Ponadto proponujemy pokoje dwuosobowe blisko Krupówek dopasowane dla 2 osób:

Apartamenty Zakopane u Rybaka


Pokój Zakopane u Kołodzieja - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon. 
Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna


Pokój Zakopane u Zduna - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 
Rezerwuj Pokój Zakopane u DrwalaPokój Zakopane u Drwala - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Drwala przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon. 

Rezerwuj Pokój Zakopane u GarncarzaPokój Zakopane u Garncarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon. Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza


Pokój Zakopane u Kominiarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.


Rezerwuj Pokój Zakopane u RymarzaPokój Zakopane u Rymarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Rymarza przeznaczony znajduje się na I piętrze i posiada balkon.Rezerwuj Pokój Zakopane u BartnikaPokój Zakopane u Bartnika - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Bartnika znajduje się na II piętrze.

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza


Pokój Zakopane u Sitarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Sitarza znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala


Pokój Zakopane u Kowala - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Kowala znajduje się na II piętrze.
Rezerwuj Pokój Zakopane u SzewcaPokój Zakopane u Szewca - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Szewca znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika
Pokój Zakopane u Lutnika - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Lutnika znajduje się na II piętrze.Rezerwuj Pokój Zakopane u BednarzaPokój Zakopane u Bednarza - w pełni wyposażony trzyosobowy pokój Zakopane u Bednarza znajduje się na II piętrze.Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do rezerwacji trzyosobowych apartamentów w Zakopanem!