Zapraszamy na Fanepage Ceprowni

Noclegi Zakopane na Sylwester

 

pokoje Zakopane zimą

Noclegi w Zakopanem na Sylwester to nasza oferta dla wszystkich gości, którzy chcą uczcić nowy rok w Zakopanem. Oferujemy Państwu szereg usług oraz udogodnień. Zapewniamy w pełni wyposażone pokoje i apartamenty z prywatną łazienką. Na miejscu zapewniamy szereg dodatkowych usług jak sauna, bilard czy sala kominkowa. Zapraszamy serdecznie!

 

Gwarantujemy idealną lokalizację miejsca - zaledwie 1800 metrów do Krupówek, 1500 metrów do Polany Szymoszkowej z wyciągiem 400 metrów do Sanktuarium Maryjnego na Krzeptówkach. W pobliżu znajdą Państwo liczne szlaki górskie, które prowadzą do znanych oraz lubianych miejsc w Tatrach!

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym gościom komfort oraz wygodę. Na miejscu oferujemy w pełni wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z pomieszczeń znajduje się prywatna łazienka (prysznic, ręczniki, suszarka do włosów), TV, lodówka, barek herbaciany, WIFI. Pokoje są z widokiem na Tatry. Część z pokoi jest z balkonem.

 

Ponadto, w ramach gwarantowanych dodatkowych usług do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną jadalnię wraz z wyposażonym aneksem kuchennym, w którym znajdują się wszystkie potrzebne naczynia oraz sprzęt kuchenny potrzebny do przygotowania ciepłego posiłku dla siebie i najbliższych. Możliwy jest catering na zamówienie. Dodatkowo, do użytku gości oddajemy saunę (50C, dwuosobowa), piłkarzyki, bilard (tu odpłatnie), salę kominkową oraz kącik zabaw i gier dla dzieci.

 

 Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w Zakopanem na Sylwester!

 

Pokoje Zakopane

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą listę pokoi hotelu Ceprownia. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone. Część z nich jest z balkonem.

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka

 

Pokój Zakopane u Kołodzieja - Pokój u Kołodzieja przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Kołodzieja znajduje się na parterze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj pokój Zakopane u Zduna

 

Pokój Zakopane u Zduna - Pokój u Zduna przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Zduna znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Drwala

 

 

Pokój Zakopane u Drwala - Pokój u Drwala przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Drwala znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Garncarza

 

Pokój Zakopane u Garncarza - Pokój u Garncarza przeznaczony jest dla 1 do 4 osób. Pokój u Garncarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kominiarza

 

Pokój Zakopane u Kominiarza - Pokój u Kominiarza przeznaczony jest dla 1 do 6 osób. Pokój u Kominiarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Rymarza

 

 

Pokój Zakopane u Rymarza - Pokój u Rymarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Rymarza znajduje się na I piętrze i posiada balkon.

 

 

 

 


 

 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bartnika

 

 

Pokój Zakopane u Bartnika - Pokój u Bartnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Bartnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Sitarza

 

Pokój Zakopane u Sitarza - Pokój u Sitarza przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Sitarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Kowala

 

Pokój Zakopane u Kowala - Pokój u Kowala przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Kowala znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Szewca

 


Pokój Zakopane u Szewca - Pokój U Szewca przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Szewca znajduje się na II piętrze.

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Lutnika

 

 

 

Pokój Zakopane u Lutnika - Pokój u Lutnika przeznaczony jest dla 1 do 2 osób. Pokój u Lutnika znajduje się na II piętrze.

 

 

 


 

Rezerwuj Pokój Zakopane u Bednarza

 

 

Pokój Zakopane u Bednarza - Pokój u Bednarza przeznaczony jest dla 1 do 3 osób. Pokój u Bednarza znajduje się na II piętrze.

 

 

 

 

 

 

Apartamenty Zakopane

Dodatkowo, oferujemy Państwu dwa w pełni wyposażone oraz komfortowe apartamenty dostosowane dla grup do 6 osób. 

Apartament Zakopane u Młynarza

 

Apartament Zakopane u Młynarza - to 2-pokojowy apartament.

Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.

 

 


 

 

Apartamenty Zakopane u Rybaka
Apartament Zakopane u Rybaka -  to 2-pokojowy apartament.
 
Dostosowany jest dla grup do 6 osób. W apartamencie znajduje się m.in. łoże małżeńskie oraz wygodna kanapa.
 
 
 
 
 
 
 Zapraszamy serdecznie do Ceprowni z noclegami w Zakopanem na Sylwester!